KariéraUvedomujeme si KTO tvorí UNIQA GSC. Naši zamestnanci sú pre nás prvoradí.

Snažíme sa vytvárať vhodné pracovné podmienky...

Spoločnosť UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. (ďalej aj "UNIQA GSC") má ambície byť prestížnym zamestnávateľom v Nitrianskom kraji, ako aj takým miestom na prácu, kde jej zamestnancov "baví pracovať". UNIQA GSC ponúka prácu v medzinárodnom prostredí, v kolektíve mladých dynamických ľudí, v moderne zariadených priestoroch.

DUÁLNE VZDELÁVANIE

Pre viac informácií kliknite sem

Nato, aby sme sa stali úspešným zamestnávateľom, kde sa zamestnanci cítia dobre sa snažíme vytvárať nielen vhodné podmienky, ale aj kvalitný a atraktívny sociálny program:

 • UNIQA GSC kariéra

  Pracovný čas

  Každý človek má inú výkonnostnú krivku a túto skutočnosť si uvedomujeme aj my v UNIQA GSC. Zamestnancom poskytujeme možnosť flexibilného pracovného času ako aj prácu na kratší pracovný úväzok.

 • UNIQA GSC kariéra

  Zdravie

  V zdravom tele zdravý duch!” - V zmysle tejto starej pravdy nám zdravie našich zamestnancov nie je ľahostajné a preto sa aj v tejto oblasti o nich staráme. Pravidelné preventívne a nadštandardné zdravotné prehliadky sú toho dôkazom.
  V spolupráci s pracovnou zdravotnou službou organizujeme 1 x do roka “Deň zdravia”, kde majú zamestnanci možnosť dozvedieť sa o nových trendoch vo výžive a mnoho iných zaujímavých informácií z oblasti starostlivosti o zdravie. Zabezpečujeme a podporujeme pitný režim našich zamestnancov. Vzhľadom na sedavé zamestnanie je veľký záujem aj o masáže :)

 • UNIQA GSC kariéra

  Šport

  V ponuke športových aktivít sú okrem iného aj možnosti cvičenia aerobiku, návšteva posilňovne a plavárne, či prenájom športovej haly na futbalové tréningy a ľadovej plochy na korčuľovanie.

 • UNIQA GSC kariéra

  Darčeky & gastro

  Spokojnosť zamestnancov v UNIQA GSC určite zvyšujú rôzne druhy darčekových poukážok, ktoré dostávajú zamestnanci niekoľkokrát do roka. Pestrú paletu výhod dopĺňa i príspevok na stravné lístky v hodnote 4,50 €.

 • UNIQA GSC kariéra

  Socio

  Tímového ducha a vytváranie lepších medziľudských vzťahov na pracovisku sa snažíme utužovať organizovaním spoločenských akcií. Medzi tie najobľúbenejšie patria Firemný deň, Firemný výlet, Letná slávnosť, Vianočná večera a divadelné predstavenia. Pre radosť detí našich zamestnancov tradične pripravujeme Deň detí a Mikulášske divadelné predstavenie.

 • UNIQA GSC kariéra

  Investície

  Nemenej zaujímavým benefitom je aj prispievanie na Doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier). UNIQA GSC umožňuje využívať výhodné zamestnanecké zľavy na produkty a služby poisťovne UNIQA a Tatra Banky.

 • UNIQA GSC kariéra

  Vzdelanie

  Každý zamestnanec v našej spoločnosti má možnosť jazykového vzdelávania. K dispozícii má bezplatné interné jazykové kurzy alebo externý kurz s príspevkom od zamestnávateľa.

 • UNIQA GSC kariéra

  Relax

  Na regeneráciu pracovných síl majú zamestnanci, spoločne so svojimi rodinnými príslušníkmi, možnosť dopriať si oddych vo vybraných penziónoch po celom Slovensku. Najmladší členovia rodín našich zamestnancov, deti, radi navštevujú tábory (jarné, letné, jesenné, zimné), kde každoročne zažívajú kopce zábavy :)

Voľné pracovné pozície

Zaujali sme Vás? Vaše žiadosti doplnené o profesný životopis posielajte elektronicky na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo prostredníctvom nášho online formulára

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, kde získajú informácie o ďalšom postupe.

Tento web používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti.