UNIQA GSC štartuje duálne vzdelávanie

Naša spoločnosť získala v roku 2018 Osvedčenie o spôsobilosti poskytovať praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania.

Od školského roka 2019/2020 k nám nastúpia na odbornú prax prví študenti denného pomaturitného štúdia v študijnom odbore Financie. Štúdium bude prebiehať na Obchodnej Akadémii v Nitre (2-ročné štúdium) a na SOŠ obchodu a služieb Zlaté Moravce (3-ročné štúdium).

Prečo si vybrať práve pomaturitné štúdium v odbore Financie s odbornou praxou v UNIQA GSC?

  • - kombinácia bezplatného štúdia a platenej odbornej praxe v renomovanej medzinárodnej spoločnosti;
  • - získanie titulu „DiS.“ – Diplomovaný špecialista;
  • - posilnené štúdium nemeckého jazyka a aktívne využívanie nemeckého jazyka počas odbornej praxe;
  • - perspektíva získania pracovného miesta „Referent pre poistnú administratívu“ v našej spoločnosti po úspešnom ukončení štúdia.

Kto sa môže prihlásiť?
Podmienkou pre štúdium je maturitné vysvedčenie. Hlásiť sa môžu žiaci maturitných ročníkov stredných odborných škol a gymnázií alebo absolventi týchto škôl, ktorí maturovali v predošlých rokoch. Zároveň dôležitou podmienkou pre odbornú prax v UNIQA GSC je znalosť nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni.

Do kedy je potrebné sa prihlásiť?
Prihlášky je potrebné odovzdať do 31.mája 2019 na Obchodnú akadémiu v Nitre alebo na SOŠ obchodu a služieb Zlaté Moravce.

Zároveň je možné prihlásiť sa do talentového výberového konania našej spoločnosti, keďže počet miest študentov odbornej praxe v UNIQA GSC je obmedzený, a to tak, zašlete Váš štrukturovaný životopis v slovenskom a nemeckom jazyku emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 28.februára 2019.

Tento web používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti.